دانلود تحقیق درمورد حکاکی روی چوب، سنگ، چرم و مشبک کاری

دانلود تحقیق درمورد حکاکی روی چوب، سنگ، چرم و مشبک کاری

0 1.9k
دانلود تحقیق درمورد حکاکی روی چوب، سنگ، چرم و مشبک کاری

با دانلود تحقیق در مورد حکاکی روی چوب، سنگ، چرم و مشبک کاری در خدمت شما عزیزان هستیم.این تحقیق حکاکی روی چوب، سنگ، چرم و مشبک کاری را با فرمت word و قابل ویرایش و با قیمت بسیار مناسب برای شما قرار دادیم.جهت دانلود تحقیق حکاکی روی چوب، سنگ، چرم و مشبک کاری ادامه مطالب را بخوانید.

 

نام فایل:تحقیق در مورد حکاکی روی چوب، سنگ، چرم و مشبک کاری

فرمت فایل: word و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل:17 صفحه

قسمتی از فایل:

موضوع فعاليت طرح:

حكاكي روي سنگ، معرق روي چوب و چرم و مشبك كاري

مدير طرح: علي انصــاري

محل فعاليت: مشهــد

اشتغال طرح: 15 نفــر

كل سرمايه گذاري طرح: 500/032/2 هزار ريال

سرمايه ثابت:             400/311/1 هزار ريال

سرمايه در گردش:     100/721 هزار ريال

تسهيلات پيشنهادي:     000/000/1 هزار ريال

نقطه سر به سر:             274/889/1 هزار ريال

دوره برگشت سرمايه:    9 سال و 1 ماه

 

 

 

 

 

مقدمه:

                صنايع دستي تجلي ويژگيهاي قومي، زبان، مذهب و بيانگر فعاليتهاي هنري- صنعتي يك ملت است و در ميان مردم و اقوام مختلف با آداب و رسوم و شيوه هاي متفاوت زندگي صنايع دستي متفاوتي رايج بوده است كه به تناسب شيوه زندگي هر قوم و سنن و رسوم خاص آنها تكميل يافته است.

                تاريخ چند هزار ساله هنرهاي دستي نشان از قدمتي شايان و درخور توجه و اصالتي فراموش نشدني دارد.

نمونه هايي از اين آثار هم اكنون بعنوان ميراثهاي گرانقدر و ارزشمند تمدن و فرهنگ بشري در معروفترين موزه هاي ايران و جهان نگهداري مي شود كه خود از ارزش و كيفيت بالاي اين هنر- صنعت خبر مي دهد.

                با توجه به تنوع صنايع دستي در استان خراسان و مزيت هاي اينگونه هنر با توليد و توسعه اكثر رشته ها مي توان به اهداف مورد نظر كه همانا ايجاد اشتغال، توليد، توسعه، صادرات باشد در كوتاه مدت برسيم.

                در ابتدا اينگونه هنرها با ابزار كار سنتي توليد مي شد كه وقت زيادي را تلف مي نمود و توليدات از قيمت تمام شده بالايي برخوردار بودند وليكن اخيراً با توجه به ورود تكنولوژي در عرصه توليد صنايع دستي، بعضي از مراحل توليد با ماشين انجام و زمان توليد به حداقل رسيده است.

طرحي كه در حال حاضر ارائه مي گردد از تلفيق چند رشته از هنرهاي دستي است كه مي توان حكاكي روي چرم، معرق چرم، قلمزني روي سنگ و حكاكي روي چوب را نام برد.

اميد است با توسعه و آموزش اين رشته ها سهمي در توليد و اشتغال داشته و به قسمتي از اهداف برنامه بيست ساله جمهوري اسلامي ايران رسيده و خدمتي نمائيم.


 

پی دی اف داک

تمامي فایل ها این فروشگاه، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
ساخت فروشگاه فایل

عضویت در خبرنامه

ثبت نام کنید و آخرین مقالات و فایل ها را از طریق ایمیل دریافت کنید ، جهت ثبت نام فقط کافی ست که آدرس ایمیل را در کادر زیر وارد نمایید

اعتماد شما، سرمایه ماست


© کلیه حقوق وب سایت ، برای پی دی اف داک محفوظ می باشد .

طراحی و توسعه نرم افزار زهیر